Ενημέρωση

ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6936231736 (ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ)

Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2016

VIDEO. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 4-1 (ΟΛΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ)

Όλο το ενενηντάλεπτο από τον αγώνα του Ολυμπιακού Νάουσας απέναντι στην Ελπίδα Μονοσπίτων, την Κυριακή, 10/01/16, στο γήπεδο του Αγίου Νικολάου.

Τετάρτη 13 Ιανουαρίου 2016

VIDEO. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 4-1 (ΟΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΕΣ ΦΑΣΕΙΣ)

Οι κυριότερες φάσεις του αγώνα του Ολυμπιακού Νάουσας απέναντι στην ΕΛΠΙΔΑ Μονοσπίτων, την Κυριακή 10/01/16, στο γήπεδο του Αγίου Νικολάου.

Κυριακή 10 Ιανουαρίου 2016

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 4-1

Καθολική η επικράτηση του Ολυμπιακού Νάουσας κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού, δεν έδωσε την ευκαιρία στην Ελπίδα Μονοσπίτων να κάνει τίποτε άλλο, παρά τρεις φάσεις, στο σημερινό παιχνίδι στο γήπεδο του Αγίου Νικολάου.
Μόλις στο 3’ ο Βλαχοδήμος ανοίγει το σκορ με σουτ, αλλά οι φιλοξενούμενοι ισοφαρίζουν αμέσως στο επόμενο λεπτό με τον Χατζηγεωργίου. Τα τέσσερα επόμενα σουτ του Ολυμπιακού με τους Βλαχοδήμο στο 19’, Ιωακειμίδη στο 20’, Τσιούλη στο 22’ και Ιωακειμίδη στο 32’, δεν κατάφεραν να βρουν εστία και το πρώτο ημίχρονο τελείωσε με 1-1.