Ενημέρωση

ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6936231736 (ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ)

Σάββατο 2 Μαρτίου 2019

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3-1

Αγωνιζόμενοι με μαύρα περιβραχιόνια και κρατώντας ενός λεπτού σιγή, φόρο τιμής στη μνήμη του Χρήστου Πετρίδη, αγωνίστηκε ο Ολυμπιακός Νάουσας στον Τριπόταμο σήμερα.
Η αγωνιστική μεταφέρθηκε λόγω του αυριανού δρώμενου στη Νάουσα, με τη σύμφωνη γνώμη του Αστέρα Τριποτάμου και εντολή της ΕΠΣΗ.

Ο Ολυμπιακός, αν και στάθηκε καλά μέσα στο γήπεδο, το έχασε και πάλι στο γκολ, με αποτέλεσμα οι ευκαιρίες να χάνονται από τους φιλοξενούμενους και να πετυχαίνονται από τους γηπεδούχους.
Κατάφερε να μειώσει με τον Κων/δη Παύλο στο μισό του πρώτου ημιχρόνου και ενώ το σκορ ήταν ήδη 2-0.
Την επόμενη Κυριακή, δεν θα υπάρξουν αγώνες.
Η επόμενη αγωνιστική του Ολυμπιακού θα γίνει την Κυριακή 16/03/19, στο γήπεδο του Αγίου Νικολάου.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: Νάτσιος, Σαράφης, Μπρούκι, Κωνσταντινίδης Δ., Κωστόπουλος, Μήτσικας, Σεπιτάνος Μ.(75’ Σεπιτάνος Κ.), Μαρκοβίτης(70’ Γεωργιάδης), Κωνσταντινίδης Π.(77’ Τσαμπούρης), Χαρατσίδης

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: Οβετίκογλου, Χάμαι(70’ Κατσιαδέλης), Ορφανίδης, Μαραγκός, Ισλάμι(68’ Ρηγόπουλος), Φωτιάδης, Βουδούρης, Τσανασίδης, Βούργαρης(80’ Τόκας), Μπουρδάνος