Ενημέρωση

ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΛΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6936231736 (ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ)

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2013

A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δεν μπόρεσε να γυρίσει το σκορ ο Αχιλλέας, μιας και με το σφύριγμα της λήξης του πρώτου ημιχρόνου, βρέθηκε να χάνει με 0-2 από την Καψόχωρα μέσα στην έδρα του. Κατάφερε να μειώσει στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου, αλλά ο τερματοφύλακας της φιλοξενούμενης ομάδας τους είπε όχι και μπόρεσε να αποκρούσει το πέναλτι που κέρδισε ο Αχιλλέας στα μισά του δευτέρου ημιχρόνου. Το παιχνίδι έληξε 1-3, αφού κοντά στο 80, η  Καψόχωρα κατάφερε και σκόραρε και πάλι.
Αξίζει να πούμε πως στο πρώτο τέταρτο, η ομάδα του Αχιλλέα φάνηκε άτυχη, μιας και τα τρία τετ α τετ με τον τερματοφύλακα της φιλοξενούμενης ομάδας κατέληξαν άουτ.